Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Darn Tough

Ostre zimy i wilgotne lata nauczyły projektantów amerykańskiej marki Darn Tough, że nie należy tworzyć wszystkich skarpet jednakowo. Dlatego Darn Tough specjalizuje się w produkcji skarpet nie tylko uwzględniających dany klimat, ale również głęboko wyspecjalizowanych dla różnych dziedzin sportu.

Doświadczenie, niezwykle wysoka jakość przędzy oraz miejsce produkcji (USA) dają gwarancję udanego produktu, dlatego skarpety Darn Tugh objęte są dożywotnią gwarancją.

Jako producent Darn Tough Vermont to również wyjątkowa firma. W dobie outsourcingu i korporacyjnych przejęć, nadal pozostaje rodzinna firmą, prowadzoną nieprzerwanie od 1978 roku w Vermont.W produkcji skarpet nie uznaje kompromisów i tanich rozwiązań – jej serie skarpet do turystyki, biegania i rowerów, narciarstwa oraz miejska, wykonywane są w najwyższą starannością, w głównej mierze oparte są na wykorzystywaniu wełny merynosów. Dlaczego wełna? Po pierwsze jej jakość, pozyskiwana jest z najlepszych stad hodowanych w RWS Merino (które pochodzą z Republiki Południowej Afryki, Argentyny, Urugwaju i mniej niż 5% z UA/NZ razem wziętych), po drugie właściwości, po trzecie ekologia.

pixel