Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Ortovox

Ortovox mówi w języku gór. To hasło, które przyświeca konstruktorom i projektantom tego niemieckiego producenta sprzętu lawinowego i odzieży. Od zawsze kojarzony z bezpieczeństwem i najwyższą jakością na każdym kroku potwierdza swoją pozycję lidera na rynku zimowego sprzętu ratunkowego. Bezpieczeństwo, komfort i ekologia przyświecają w czasie produkcji sprzętu Ortovox.

Dzięki temu produkty które służą ochronie zdrowia i życia spełniają najwyższe możliwe standardy, marka jest jednym z najważniejszych producentów sprzętu lawinowego i wprowadziła wiele przełomowych rozwiązań jak choćby detektory działający na dwóch częstotliwościach. Odzież i plecaki są przemyślane w każdym nawet najdrobniejszym szczególe tak, aby zapewnić maksymalną wygodę i funkcjonalność nie idąc na kompromisy i ustępstwa.

Projektanci marki Ortovox postawili na wełnę, która jest nie tylko w bieliźnie, ale także kurtkach i spodniach, bluzach czy nawet plecakach, tak więc tam gdzie się tylko da stosowane są najbardziej ekologiczne materiały. Połączenie bezpieczeństwa, ekologii i komfortu daje produkty innowacyjne, nowatorskie, których nie znajdziemy wśród innych marek. Wiele marek chętnie mówi, że ich produkty są innowacyjne, ale tal naprawdę to Ortovox powinien być synonimem tego słowa.

pixel