Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Konkurs Deuter Freerider Pro

W przyjemnością informujemy, że zwycięzcami konkursu

„MY DEUTER IS MY BACKUP”

zostali: Przemysław Ficon oraz Piotr Żaloudik.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujmy wszystkim za uczestnictwo.

Niech DEUTER będzie z Wami.


SKI TOURING jest Twoją pasją? Chcesz przeżyć WIELKĄ PRZYGODĘ
Dołącz do konkursu „MY DEUTER IS MY BACKUP”

Chcesz wziąć udział w konkursie, zarejestruj się i wygraj 2-dniową wycieczkę narciarską w alpejskim schronisku ▶ HEIDELBERGER.

Ben
Neige

Zwycięzcy konkursu razem z ambasadorami marki DEUTER: Benem Reuterem (przewodnik górski i ekspert od lawin) oraz Neige Calonne (naukowiec od struktur śnieżnych Météo-France w Grenoble) wezmą udział w 2-dniowej wycieczce Ski Tour połączonej ze szkoleniem. Otrzymacie dogłębną praktyczną wiedzę na temat struktur śnieżnych, formowania lawin i najlepszych praktyk w górach.

Ben
Neige

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma plecak: Freeride Pro 32+SL (kobieta) lub Freeride Pro 34+.
Plecaki Freerider Pro to przede wszystkim komfort i funkcjonalność. Zamknięcie typu roll-top pozwala zwiększyć pojemność plecaka o 10 litrów, a dodatkowy dostęp przez zamek błyskawiczny w tylnym panelu oznacza, że system nośny Alpine pozostaje suchy, gdy plecak leży na śniegu. Specjalna, łatwo dostępna przegroda bezpieczeństwa utrzymuje sondę i łopatę w gotowości na wypadek sytuacji awaryjnej. Twoje narty, rakiety śnieżne lub snowboard można błyskawicznie przymocować do zewnętrznej części plecaka za pomocą dwóch specjalnych pasków. Tak samo szybko przymocujesz czekan lub kask.

Zasady konkursu

Co trzeba zrobić aby wygrać? To bardzo proste. Opowiedz nam o swojej najlepszej ski tourowej wycieczce i koniecznie prześlij jej zdjęcia, lecz nie więcej niż 5 (w formacie jpg, png, maks. 2 MB każde). Autorzy dwóch najlepszych prac pojadą do Heidelberger Hutte na spotkanie z Neige , Benem i wielkiej przygody z Deuter (szczegóły w Regulaminie).

Zarejestruj się teraz, aby mieć szansę na wygraną!

Prosimy o podanie danych:

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

Płeć*:


Twoja historia:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Bakosport Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji Konkursu, w celu wykonania obowiązków z przepisów prawa podatkowych (w przypadku Laureatów Konkursu) oraz w celu ewentualnego ustalenia lub dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajduje się w ▶ Regulaminie Konkursu.

W związku z obostrzeniami wynikającymi z trwającej pandemii covid-19, tj. brakiem możliwości swobodnego przemieszczania się na terenie UE oraz zamknięcia miejsc noclegowych (w tym schronisk) i tras narciarskich, organizator wprowadza zmianę Regulaminu na podstawie ust. 7, punkt 7. Zmiany dotyczą ust. 4, punkt 3, podpunkt: a, b oraz d, które zostały wykreślone z Regulaminu.


Czas trwania konkursu 2020-10-01 do 2020-10-31. Aby wziąć udział, wypełnij formularz do 2020-10-31 do godziny 12:00, a będziesz mieć szansę na wygraną. Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat. Zwycięzcy będą powiadomieni przez maila. Powodzenia!

Klikając Dalej powinien otworzyć się program pocztowy i nowa wiadomość, do której należy dołączyć zdjęcia.

pixel